Doğadan Cana


 

 

Hakkımızda


1990 yılında kurulan CAN UN, bu günlere gelişerek ulaşmıştır. Fabrikamız 1. Organize sanayisinde yer alıyor. Bir süre bu fabrika ile üretimine devam ettikten sonra, şu anda sektörde hatırı sayılır bir yer edinmiş olan CAN UN SANAYİ TİCARET A.Ş kuruldu.


Bugün Can Un Gıda Sanayi üretimine devam eden bünyesinde önemli sayıda personel istihdamı bulunmaktadır. Bu şirketin kurucusu olan Ahmet Kılıç bu kadar hızlı gelişmelerinin dürüst çalışmaya, müştreiye saygıya, çevre duyarlılığa ve emeğe saygıya borçlu olduklarını ifade ederek; bundan sonraki çalışmalarında da aynı ileler doğrultusunda devam edeceklerini, müşterinin memnuniyetlerinin, onların mutluluğu olacağını, böylece örnek bir üretici-tüketici birliği sayesinde daha güzel günlere hep birlikte ulaşacaklarını ve sektörde örnek kuruluş olmaya devam edeceklerinin altını çizmektedir.


Sektöründe yeni fikir ve girişimlerle farklı açılımların, yeni fırsatların oluşmasını sağlamak; dinamik yapısıyla sektörün değişen dünya konjonktürüne uyumunda öncü olabilmek.

Mevcut üretimimize Ar-Ge ve mühendislik faaliyetlerini entegre ederek sürekli gelişmek.

 

 

CAN UN A.Ş.